Hodní lidé, organizace

  • Dětský rehabilitační stacionář při Městské nemocnici Ostrava - každý všední den tady na Filípka čeká kolektiv moc hodných tet, které s Filípkem cvičí, polohují, hrají si, provádí terapeutické krmení, k tomu zde má ergoterapii, logopedii, speciální pedagogiku a v neposlední řadě hodnou paní doktorku, která pomáhá Filípkovi zajišťovat komplexní rehabilitaci a kompenzační pomůcky... vše pod jednou střechou :)
  • Společnost pro ranou péči Ostrava - jednou za 1,5 - 2 měsíce za Filípkem přijede domů jeho oblíbená teta - poradkyně, která pokaždé doveze zajímavé hračky, poradí, co s Filípkem můžeme pro rozvoj jeho případných zrakových či ostatních funkcí dělat (Little room, zrak a hmat stimulující desky, hudební nástroje jako tibetské misky, koshi zvonky a mnoho dalšího), a hlavně poradí úplně v čemkoliv, co zrovna potřebujeme vědět ohledně života s postiženým děťátkem...
  • Speciálně pedagogické centrum Nový Jičín - jednou za měsíc se jedeme ke dvěma úžasným tetám zaškolit v oblasti terapeutického krmení, orofaciální stimulace, baby masáže, Handle přístupu aj. a dozvědět se vždy něco nového, co bychom s Filípkem mohli dělat. A kromě toho tady mají snoezelen s vyhřívanou vodní postelí, tak co více si přát :) 
  • MUDr. Vilém Novák - Filípkův neurolog, FN Ostrava
  • Filípek již za dobu své hospitalizace či ambulantního sledování poznal velké množství lékařů, kterým patří naše uctivé a obrovské poděkování, ať už za to, jak se o Filípka starali či starají, jak se mu snaží pomoci či jak mu pomohli vybojovat holý život...
 
(stránky stále ve výstavbě, výčet není kompletní :()
 
Zde budou postupně doplněny informace o moc hodných lidech, kteří mi pomáhají, cvičí se mnou, starají se o mou léčbu, terapie apod.